Paikallisosastot

Paikallisosastot:

 

 

OSASTO PUHEENJOHTAJA SIHTEERI
ASIKKALA Kari Kallio Helena Ruini
(Asikkala, Padasjoki)  040 963 5170 044 050 0642
 

 

 kariha.kallio@gmail.com helena.ruini@gmail.com
FORSSA
Forssan seudun po(Humppila, Jokioinen, Tammela, Ypäjä)
Viljami Haavisto Susanna Peltonen
http://osastot.kd.fi/forssa/ 045 861 0868
haavisto.viljami@gmail.com susanna.peltonen@nic.fi
HATTULA Nina Aitola Maj-Sisko Kitunen
 www.kd.fi/hattula 050 369 1010
n.aitola@gmail.com sisko.jrvinen7@gmail.com
HAUSJÄRVI Harri Helenius Asko Iso-Kungas
http://osastot.kd.fi/hausjarvi/  044 511 6363
 harri@freedomfactory.fi asko.iso-kungas@helsinki.fi
HEINOLA  Jorma Peltonen  Tatiana Harmonen
(Heinola, Hartola, Sysmä) 0400 645 823
www.kd.fi/heinola jorma.peltonen@heinola.fi  tanja.harmonen@phnet.fi
HOLLOLA Eila Virtanen Tapani Ihalainen
(Hollola, Hämeenkoski)  040 595 7753 040 720 1719
http://osastot.kd.fi/hollola/ eila_virtanen@hotmail.com  tapani.ihalainen@phnet.fi
HÄMEENLINNA Matti Eklund Terhi Kiihamäki
Hämeenlinnan seudun po  050 517 3412
http://www.kdhameenlinna.net eklund.matti@elisanet.fi terhi.makiska@gmail.com
JANAKKALA Piia Aitto-Oja Pirkko Liljeqvist
http://www.kdjanakkala.net 040 821 4840 040 8473439
 

 

piia.aittooja@gmail.com  pirkko.liljeqvist@gmail.com
LAHTI Jami Lyyra
http://www.kdlahti.net 040 507 5518
(Lahti, Kärkölä, Nastola) jami.lyyra@outlook.com
ORIMATTILA Pertti Laaksonen Eila Rissanen
050 348 4610
kapt.pertti.laaksonen@phnet.fi
RIIHIMÄKI Jones Pohjanvuori Hannele Sandberg
(Riihimäki, Loppi) 0400 476472  044 526 0969
www.kd.fi/riihimaki jones.pohjanvuori@me.com  sandberg.hannele@gmail.com

 

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google photo

Olet kommentoimassa Google -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s