Paikallisosastot

Paikallisosastot:

 

 

OSASTO PUHEENJOHTAJA SIHTEERI
ASIKKALA Kari Kallio Helena Ruini
(Asikkala, Padasjoki)  040 963 5170 044 050 0642
 

 

 karih.kallio@phnet.fi helena.ruini@gmail.com
FORSSA
Forssan seudun po(Humppila, Jokioinen, Tammela, Ypäjä)
Asta Jaakkola Susanna Peltonen
http://osastot.kd.fi/forssa/ 050 554 8337
asta.jaakkola@suomi24.fi susanna.peltonen@nic.fi
HATTULA Nina Aitola Elise Oikari
 www.kd.fi/hattula 050 369 1010
n.aitola@gmail.com eliseoikari@gmail.com
HAUSJÄRVI Harri Helenius Asko Iso-Kungas
http://osastot.kd.fi/hausjarvi/  040 511 6363
 harri@freedomfactory.fi asko.iso-kungas@helsinki.fi
HEINOLA  Jorma Peltonen  Tatiana Harmonen
(Heinola, Hartola, Sysmä) 0400 645 823
www.kd.fi/heinola jorma.peltonen@heinola.fi  tanja.harmonen@phnet.fi
HOLLOLA Pasi Pälsi Tapani Ihalainen
(Hollola, Hämeenkoski)  0505921640 040 720 1719
http://osastot.kd.fi/hollola/  tapani.ihalainen@phnet.fi
HÄMEENLINNA Heli Nylander Terhi Mäkinen
Hämeenlinnan seudun po  050 3846408
http://www.kdhameenlinna.net helinylander@gmail.com terhi.makiska@gmail.com
JANAKKALA Piia Aitto-Oja Pirkko Liljeqvist
http://www.kdjanakkala.net 040 8473439
 

 

piia.aittooja@gmail.com  pirkko.liljeqvist@gmail.com
LAHTI Saara Kantanen
http://www.kdlahti.net 044 2922308
(Lahti, Kärkölä, Nastola) saara.kantanen@kd.fi
ORIMATTILA Pertti Laaksonen Eila Rissanen
050 348 4610
kapt.pertti.laaksonen@phnet.fi
RIIHIMÄKI Jones Pohjanvuori Hannele Saari
(Riihimäki, Loppi) 0400 476472  040 569 5133
www.kd.fi/riihimaki jones.pohjanvuori@me.com  hannele.saari@elisanet.fi

 

Mainokset

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s